edu-pasja
Zaufali nam

Zaufali nam

Explanator
UMStW
Służba celna
Powiat Poznański
Owińska
PUP
Nowy Dwór Gdański
Okno Płd. Wlkp.
MOPS Kraków
ESWIP
Rogres
Lublin
ZUS
Siemiatycze

Urzędy (39)

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Sąd Okręgowy w Elblągu
Sąd Rejonowy w Chorzowie
Sąd Rejonowy w Działdowie
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Powiat Starogardzki
Starostwo Powiatowe w Lesku
Starostwo Powiatowe w Giżycku
Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim
Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
Powiat Wąbrzeski
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Urząd Miasta Poznania
Urząd Miasta Lublin
Miasto Gdańsk
Urząd Miasta Gdyni
Urząd Miasta w Uniejowie
Urząd Miasta Garwolin
Urząd Miasta Besko
Urząd Gminy w Besku
Urząd Gminy w Nozdrzcu
Urząd Gminy w Chorkówce
Urząd Gminy w Haczowie
Gmina Glinojeck
Gmina Stęszew
Gmina Uniejów
Gmina Sosnówka
Komenda Policji w Opolu
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Poznańskie Centrum Świadczeń
PFRON w Poznaniu
Polski Związek Niewidomych w Olsztynie
Izba Celna w Gdyni
Izba Celna w Przemyślu
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości
Samorządowy Zakład Budżetowy Miejska Służba Drogowa w Działdowie

Służba zdrowia (39)

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ZDROJE” Szczecin
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Kowanówko Szpital Rehabilitacyjny
Szpital Rehabilitacyjny w Kiekrzu
Szpital SPZOZ w Działdowie
Klinika Kardiochirurgii i Transplantologii w Poznaniu
Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci w Poznaniu – Kiekrzu
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
Szpital Miejski w Morągu
105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ FILIA ŻAGAŃ
Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera w Poznaniu
Szpital św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim
KręgClinic w Poznaniu
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Policach
Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny w Olsztynie
Szpital Powiatowy w Biskupcu
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
SPZOZ Sulechów Szpital
105. Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu
Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Szczecinie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Olsztynie
Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
Szpital Giżycki
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Szpital Miejski w Morągu
Szpital Powiatowy w Nowym Mieście Lubawskim
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu
Opolskie Centrum Rehabilitacji
Namysłowskie Centrum Zdrowia
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Szpital Powiatowy w Strzelcach Opolskich

Oddziały ZUS (29)

ZUS w Poznaniu
ZUS w Tomaszowie Mazowieckim
ZUS w Rybniku
ZUS w Gorzowie Wlkp.
ZUS w Zduńskiej Woli
ZUS we Wrocławiu
ZUS w Gdańsku
ZUS w Chrzanowie
ZUS w Szczecinie
ZUS w Olsztynie
ZUS w Koszalinie
ZUS w Zakopanem
ZUS w Bydgoszczy
ZUS w Łodzi
ZUS w Biłgoraju
ZUS w Zabrzu
ZUS w Ostrowie Wlkp.
ZUS w Warszawie
ZUS w Płocku
ZUS w Chorzowie
ZUS w Toruniu
ZUS w Białymstoku
ZUS w Rzeszowie
ZUS w Opolu
ZUS w Lublinie
ZUS w Wałbrzychu
ZUS w Krakowie
ZUS w Legnicy
ZUS w Pile

Szkoły (251)

Szkoła Podstawowa i Przedszkole OLIMPIJCZYK w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
Zespół Szkół Technicznych w Turku
Publiczne Przedszkole nr 1 w Złotowie
Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa Wronczyn
Szkoła Podstawowa nr 84 w Poznaniu
Zespół Szkół Narzym
Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie
Zespół Szkół im. Jadwigi i Władysława Zamoyskich w Rokietnicy
Szkoła Podstawowa nr 80 w Poznaniu
Szkoła w Miedzichowie
Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych CKU Bojanowo
Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu
Zespól Szkół nr 2 we Wronkach
Zespół Szkół Powszechnych w Damasławku
Zespół Szkół w Chocianowie
Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Węglewie
Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu
Zespół Szkół Specjalnych w Rawiczu
Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konarach
I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
Technikum Energetyczne Poznań
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pile
Szkoła Podstawowa w Sątopach
Szkoła Podstawowa w Tuławkach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Białej
I liceum Ogólnokształcące w Turku
Publiczne Przedszkole nr 4 w Złotowie
Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznnaiu
Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Murowanej Goślinie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wąsowie
Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Koninie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie
Szkoła Podstawowa w Dominowie
Zespół Szkół Budowlanych w Pile
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ełku
CKZIU w Strzelcach Krajeńskich
Kreatywna Szkoła Montessori w Szczecinie
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Lamkowie
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie
Państwowa Szkoła Muzyczna we Wschowej
SOSW w Strzelcach Krajeńskich
Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Działdowie
Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Gorzowie Wlkp.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Giżycku
Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie
Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa Stary Chwalim
Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
Szkoła Podstawowa w Jeżach
Szkoła Podstawowa w Łęgowie
Szkoła Podstawowa w Mrozach
Szkoła Podstawowa w Rychlikach
Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
Szkoła Podstawowa w Woszczelach
Szkoła Podstawowa w Żabowie
Technikum nr 1 CKZiU w Międzyrzeczu
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tychowie
Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wlkp.
Zespół Szkół w Brodach
Zespół Szkół w Grzmiącej
Zespół Szkół w Kołbaczu
Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu
Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie
Zakład Aktywności Zawodowej w Giżycku
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku
Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie
I Liceum Ogólnokształcące w Ełku
Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu – Wydział Nauk Społecznych w Giżycku
Szkoła Podstawowa w Kruklankach
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie
Szkoła Podstawowa w Bażynach
Szkoła Podstawowa w Mingajnach
I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ełku
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII w Opolu
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr II w Opolu
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu
Zespół Szkolno-Przedszkolny TAK w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tułowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu
Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Dębska Kuźnia
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa Dąbrowa
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnianach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Niemodlinie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku
Zespół Szkół w Prószkowie
I Liceum Ogólnokształcące w Nysie
Szkoła Podstawowa nr 5 w Nysie
Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
Szkoła Podstawowa nr 1 Komorniki
Zespół Szkół w Chociczy
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku
Szkoła Podstawowa nr 88 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie
Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole
Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Dominowie
Szkoła Podstawowa w Wapnie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Sompolnie
Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie
Szkoła Podstawowa w Dolsku
Zespół Szkół Powszechnych w Damasławku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrzeszowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolnie
Szkoła Podstawowa w Węglewie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Lubstowie
Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu
Szkoła Podstawowa w Jutrosinie
Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu
Szkoła Podstawowa w Miedzichowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Komornikach
Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie
Szkoła Podstawowa w Pakosławiu
Szkoła Podstawowa w Niemczynie
Szkoła Podstawowa w Urbanowie
Zespół Szkół Specjalnych we Wrześni
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konarach
Szkoła Podstawowa w Książu Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
III Liceum Ogólnokształcące w Koninie
Szkoła Podstawowa w Zbąszyniu
Zespół Szkół Katolickich w Złotowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyprostyni
Szkoła Podstawowa w Szkaradowie
Szkoła Podstawowa w Boguszynie,
Zespół Szkół im. gen. D. Chłapowskiego w Bolechowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
Zespół Szkół w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Romanowie Dolnym
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pile
Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu
Liceum Ogólnokształcące w Trzciance
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu
Szkoła Podstawowa Strzelce w Chodzieży
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Pile
Szkoła Podstawowa w Manieczkach
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Racocie
Szkoła Podstawowa w Ryczywole
Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence
Szkoła Podstawowa w Chomęcicach
Szkoła Podstawowa w Radzewie
Szkoła Podstawowa w Budzyniu
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie
Katolicka Szkoła Podstawowa w Poznaniu
Zespół Szkół Politechnicznych w Śremie
Zespół Szkół Ekonomicznych w Złotowie
Zespół Szkół Technicznych w Śremie
Szkoła Podstawowa w Nochowie
Zespół Szkół Budowlanych w Pile
Szkoła Podstawowa w Grąblewie
Szkoła Podstawowa w Połajewie
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Szamocinie
Zespół Szkół w Chrzypsku Wielkim
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Sierakowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie Podgórnym
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrowiu
Szkoła Podstawowa w Gołańczy
Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie
Zespół Szkół nr 2 w Kościanie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie
Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie
Szkoła Podstawowa nr 2 we Wronkach
Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej
Zespół Szkół w Pniewach
Szkoła Podstawowa w Kwilczu
Szkoła Podstawowa w Żerkowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie
Szkoła Podstawowa nr 64 w Poznaniu
Zespół Szkół w Obrzycku
Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pile
Szkoła Podstawowa w Wąsowie
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Króla Dawida w Poznaniu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie
XV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie
Szkoła Podstawowa w Okonku
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
Zespół Szkół w Niemcach
Szkoła Podstawowa w Motwicy
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
Zespół Szkół w Woli Uhruskiej
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie
Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie
Zespół Szkół Budowlanych w Lublinie
Szkoła Podstawowa w Juliopolu
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chełmie
Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
Szkoła Języka Angielskiego i Kultury Brytyjskiej CO LUDZIE POWIEDZĄ
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie
Zespół Szkół Agrobiznesu Klementowice, Kurów
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie
I Liceum Ogólnokształcące w Puławach
Szkoła Podstawowa nr 74 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzeszynie
Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola

Żłobki i Przedszkola (26)

Przedszkole „Wesołe Skrzaty” w Pobiedziskach
Publiczne Przedszkole Tęczowe Kredki w Plewiskach
Niepubliczny Żłobek Wesołe Wilczki w Poznaniu
Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie
Przedszkole Małe Talenty Plewiska
Niepubliczny Żłobek FikuMiku w Poznaniu
Przedszkole nr 5 w Działdowie
Publiczne Przedszkole nr 2 w Złotowie
Przedszkole Miejskie nr 36 w Olsztynie
Publiczne Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska
Niepubliczne Przedszkole Promyk w Ełku
Przedszkole nr 1 w Działdowie
Przedszkole nr 4 w Działdowie
Przedszkole Niepubliczne „Bajkowa Kraina” w Barwicach
Przedszkole Wesoła Gromada w Kłodawie
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Ekoludki w Złotowie
Przedszkole w Wąsowie
Miejskie Przedszkole Nr 1 Bajka w Szczytnie
Przedszkole Niepubliczne Umisia w Działdowie
Przedszkole Miejskie nr 12 w Olsztynie
Przedszkole nr 102 we Wrocławiu
Przedszkole nr 1 w Ornecie
Przedszkole nr 2 w Ornecie
Przedszkole Integracyjne nr 5 w Nysie
Przedszkole Miejskie Kostrzyn Wielkopolski
Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Słoneczko w Kostrzynie

Opieka społeczna (23)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowie Wlkp.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kosakowie
Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kondratowicach
Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyrzeczu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy
Dom Pomocy Społecznej Laurentius w Olsztynie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie
Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ialym Borze
Miejski Osrodek Pomocy Społecznej w Krakowie
Środowiskowy Dom Samopomocy POMOST w Olsztynie
Dom Opieki Laurentius w Olsztynie
Ośrodek Pomocy Społecznej w Kleszczewie
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku
Dom dla Dzieci Jaś w Giżycku
Dom dla Dzieci Wojtek w Giżycku
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kondratowicach
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kosakowie

Transport (12)

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Tramwaje Szczecińskie
Miejski Zakład Komunikacji w Koszalinie
Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Dąbie
Chełmskie Linie Autobusowe
Miejkie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie
MZK Zielona Góra
Przewozy Pasażerskie „Władko”
KOPER-TRANS Paulina Jolanta Koper
Raeda Logistics
Textra w Poznaniu
Nocuń-Bus Złotoryja

Inne (75)

Avon
BZ WBK – Santander
Leroy Merlin
Unilever
Aviva
Telekomunikacja Polska SA
Cembrit w Trzemesznie
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin
Sklep Lewiatan w Kamieniu Pomorskim
OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy w Olsztynku
Hermes Gądki
Luvena
Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie
Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie
Zakład Mechanizmów Napędowych Świdwin
Hongbo Clean Energy Europe
ECOWOD Sp. z o.o. w Namysłowie
TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.
24 Flora Polska
„SIMENA” Spółdzielnia ZPCH w Radzyniu Podlaskim
Hüttenes-Albertus Polska Sp. z o.o.
Sco-Pak S.A.
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie Wlkp.
Wodociągi w Ornecie
Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Wodociągi i Kanalizacja w Krapkowicach
Kraśnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Biblioteka w Grzmiącej
Bieszczadzkie Forum Europejskie
Biuro Rachunkowe Lucjan Kiciński
Agro Trade Adam Krowicki
Airpol Sp. z o.o.
AUTO SERWIS PIOTR PĘCHERZEWSKI
COSM-TRADE Sp. z o. o.
Edward Czerny PHU Edison
Ekos Poznań Sp. z o.o.
Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
EXPOM S.A.
FHU Teresa Hybiak
GZNF Fosfory Sp. z o.o. w Gdańsku
Kamieniarstwo Jan Hybiak
KIM Sp. z o. o. w Golczewie
Lutycka. Apteka – Centralna Apteka Szpitalna w Poznaniu
MEDPACK Spółka Jawna
Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie
Miejski Dom Kultury w Działdowie
mode:lina architekci
Muzeum Pogranicza w Działdowie
Pałac Młodzieży w Olsztynie
PERFECT SERVICE Emil Ćwik
PWP Centrum Rozwoju Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych
Rada Osiedla Chartowo
Restauracja Rodzinna Italia
Dom Pielgrzyma w Zduńskiej Woli
Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia
Usługi Elektroinstalacyjne Przemysław Lorkowski
Warsztat PITEC
Westal
WSK Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Poznaniu
ZAS Zbigniew Anna Stencel Spółka Cywilna
Stacja Kontroli Pojazdów, autoserwis Andrzej Stalmach
Aneri Bud
Prof Medic
Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Płotkach
Atut Szkoła Lublin
Diagnosis
Stowarzyszenie Dolina Wełny
Stowarzyszenie ESWIP w Olsztynie
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Okno Południowej Wielkopolski”
Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem w Gorzowie Wlkp.
Sieć Parków Energii Słonecznej