Zarządzanie to typowe działanie kierownicze, obejmujące następujące postępowania: planowanie, organizowanie, podejmowanie decyzji, przywództwo, motywowanie, ocenianie i kontrolowanie pracy innych osób. Zarządzanie to sztuka osiągania zamierzonych cel w przez prawidłowe kierowanie pracą podwładnych, a nie przez wykonywanie zadań osobiście. To także panowanie nad różnorodnością w danym zespole oraz przekształcenie konfliktów i problemów we współpracę i kreatywne rozwiązania. Zarządzanie jest to działanie zmierzające do spowodowania funkcjonowania rzeczy, organizacji lub osób podległych, zgodnie z celami zarządzającego (Gliński B., Mała encyklopedia ekonomiczna, Warszawa 1974, s. 929; za T. Pszczołowskim)

Do najczęściej kupowanych u nas szkoleń należą:

Zapraszamy do przeczytania naszych referencji dotyczących zarządzania. Kliknij tutaj aby przejść do odpowiedniej zakładki.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 510-400-222 lub poprzez wysłanie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SCROLL TO TOP