Przedmiotem oferty są szkolenia okresowe bhp w formule e-learning dedykowane dla:

 1. Pracowników administracyjno-biurowych,
 2. Pracowników inżynieryjno-technicznych,
 3. Pracodawców i innych osób kierujących pracownikami,
 4. Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
 5. A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the administrative employee
 6. A periodic HSW (Health and Safety at Work) training session for the employer
 7. Dyrektorów placówek oświatowych
 8. Nauczycieli
 9. Personelu medycznego

Platforma edukacyjna BHP - kliknij aby rozpocząć e-laerning

JAK DZIAŁA KURS?

Szkolenie BHP w formule e-learning, to oprogramowanie dostępne poprzez Internet w formie on-line. Każdy użytkownik korzystający z tego rodzaju szkolenia posiada indywidualne dane dostępowe, co daje mu możliwość uruchomienia szkolenia
w dowolnym czasie i miejscu, podając login oraz hasło. Kurs trwa około 3 godzin. W każdej chwili użytkownik może je jednak przerwać i powrócić do miejsca, w którym wcześniej skończył.

OPŁACALNOŚĆ E-LEARNINGU

E-learning, jako alternatywna forma dla szkoleń tradycyjnych, bardzo szybko zyskuje na popularności. Coraz częściej wykorzystywany jest nie tylko w firmach prywatnych, ale również w urzędach, na uczelniach wyższych oraz w innych instytucjach. Z perspektywy pracodawcy, główną zaletą szkoleń e-learningowych jest ich opłacalność. W porównaniu do szkoleń stacjonarnych, e-learning pozwala na eliminację takich kosztów jak np. noclegi, dojazd na szkolenie, sala szkoleniowa, wynagrodzenie trenera, catering, itp.

 

 

 

E-learning BHP a aspekty prawne

Autorami kursu jest grupa specjalistów bhp oraz ochrony przeciwpożarowej, przez co zawarty w szkoleniu materiał jest w pełni zgodny z wymogami prawnymi oraz pozbawiony błędów merytorycznych.

W związku z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego (w formule e-learning).

Szkolenie zostało stworzone w standardzie SCORM 2004. Jest to pewien standard projektowania kursów internetowych. Kurs został umieszczony na platformie szkoleniowej Learning Management System (LMS) Moodle.

Dzięki tej formie szkolenia możliwe jest przeszkolenie wielu pracowników z zakresu bhp na terenie całej Polski. W ten sposób pracodawca unika następujących kosztów:

 • delegacje pracowników,
 • wynajem sal szkoleniowych,
 • zapewnienie wyżywienia dla uczestników szkoleń,
 • wynagrodzenie trenerów za każdym razem gdy przeszkolenia wymaga tylko kilka osób,
 • noclegi pracowników,
 • dezorganizacja dnia pracy.

Szkolenia posiadają:

 • od 175 do 195 multimedialnych slajdów z lektorem,
 • od 7 do 8 modułów tematycznych,
 • 16 quizów (po każdym module),
 • leksykon (zawierający ponad 140 pojęć),
 • test końcowy (od 15 do 20 pytań).

W szkoleniu znajduje się ponad dwadzieścia rozporządzeń oraz innych materiałów dotyczących omawianego tematu w formie plików PDF. W każdej chwili kursant może przerwać szkolenie. Kiedy w innym terminie powróci do kursu - platforma otworzy okno, na którym zakończył naukę.

Aby zapewnić Państwu możliwość zapoznania się z materiałem przed jego zakupem zapraszamy do kontaktu w celu nadania dostępu demonstracyjnego szkoleń.

Prosimy skontaktować się z nami pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer 510-400-222

Szkolenie demonstracyjne zawiera około 25 przykładowych slajdów. Zakończone jest jak pełne szkolenie testem.

SCROLL TO TOP